SAMET ET
HİJYENİK SAĞLIKLI GÜVENİLİR MARKA...

 

 

 

 

 

 

 

2003 Yılında Konya'da perakende ile hizmete başlayan firmamız, hedeflerini en kısa bir zamanda büyüterek 2006 yılında toptan et ve et üretimine geçmiştir. 1000 adet büyükbaş hayvan kapasiteli besi çiftliğimizde tamamen doğal yollarla yetiştirdiğimiz hayvanların, gıda kodeksine uygun ve yeterlilik belgelerine sahip kendi et kombinamızda kesimini yapıyoruz. Parçalama tesisimize sevkiyatını yaptığımız ürünleri, hijyenik ortamda kalite standartlarına uygun biçimde işleyip müşterilerimize ulaştırmaktayız.

VİZYONUMUZ

Samet Et olarak et piyasasında kaliteli ve sağlıklı ürünleri insanlara sunmak bizim önem verdiğimiz hususların başında gelmektedir.İnsan sağlığına ve kaliteli tüketime her zaman destek olduğumuzu, yapmış olduğumuz hizmetlerle kanıtlamış bulunmaktayız.

MİSYONUMUZ

Müşteri beklenti ve isteklerini zamanında, hijyenik ve sağlıklı ürünlerle karşılayan ve bunun için gerekli ekip bilincini ve alt yapıyı sağlamış, çevreye ve eğitim faaliyetlerine duyarlı, sürekli teknolojik gelişime açık mevcut durumu geliştiren bir kuruluş olmak.